Joli Studio A La Villa L'Ensoleillee Avec Son Grand Jardin
| Wi-Fi WiFi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Om van uw vakantie in Fort-de-France te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Joli Studio A La Villa L'Ensoleillee Avec Son Grand Jardin Fort-de-France, gelegen op maar 1 km afstand van de Kathedraal van Fort-de-France en op slechts 10 minuten wandelafstand van het Regionaal Park Martinique. Dit appartement van 35 m² biedt uitzicht op de tuin.
De Schoelcher Bibliotheek ligt op 2 km afstand van dit 1-badkamer appartement.
Deze accommodatie biedt gasten een kleedruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij dit appartement. Badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.
De accommodatie heeft een complete keuken evenals een koelkast en een oven. Joli Studio A La Villa L'Ensoleillee Avec Son Grand Jardin is te bereiken binnen het bereik van Parking Relais Bellevue bushalte. Gasten worden uitgenodigd om zich op een terras te ontspannen.
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven14 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Kleedruimte
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Joli Studio A La Villa L'Ensoleillee Avec Son Grand Jardin in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Joli Studio A La Villa L'Ensoleillee Avec Son Grand Jardin naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt Joli Studio A La Villa L'Ensoleillee Avec Son Grand Jardin over parkeergelegenheid?
Joli Studio A La Villa L'Ensoleillee Avec Son Grand Jardin heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Joli Studio A La Villa L'Ensoleillee Avec Son Grand Jardin?
Joli Studio A La Villa L'Ensoleillee Avec Son Grand Jardin bestaat uit 35 vierkante meter.